Seat Team!

Wszystko, co dotyczy działania strony SeatForum.pl. Nowości, błędy, problemy z działaniem strony, a także regulaminy i różne pomysły i plany.
admin
Administrator
Posty: 2122
Rejestracja: 25 paź 21, 22:42

Seat Team!

Post autor: admin »

Jesteśmy ogólnopolskim Klubem miłośników i sympatyków marki SEAT. Istniejemy od 2005 roku. Zrzeszamy miłośników marki. Łączy nas pasja, którą staramy się dzielić z każdym. Nasze forum jest składnicą wiedzy z zakresu prawidłowej eksploatacji pojazdu, możliwości wielu modyfikacji, a także drobnych napraw.

Na naszym forum znaleźć można informacje na temat polecanych jak i nie polecanych warsztatów, które zajmują się naprawa Seatów i nie tylko, posiadamy również obszerny dział giełda, na którym to nasi klubowicze i forumowicze zamieszczają swoje i nie tylko ogłoszenia kupna / sprzedaży. Prowadzimy kącik wiadomości ze świata motoryzacji - nasza biblioteka cały czas się powiększa. Informujemy o okresowych akcjach serwisowych i promocjach salonów marki Seat.

Jeżeli masz ochotę się wygadać, porozmawiać ze znawcami marki, zapraszamy do naszego działu Off-Topic, gdzie można porozmawiać na luźne tematy - nie mające nic wspólnego z motoryzacją, marką Seat itp.

Co roku organizujemy ogólnopolskie Zloty, a co tydzień spotykamy się na regionalnych spotach w określonych z góry miejscach. Frekwencja obecności za każdym razem się zwiększa.

Zapraszamy do członkostwa w naszym klubie i aktywnego uczestnictwa w życiu naszego forum!
ODPOWIEDZ